• رتبه کسب و کار :
  • شهر :
    تهران
  • تلفن :
    02144735424

توضیحات

خرید ادکلن اصل با تضمین 100%

تضمین 100% عطر الیسا را بخوانید!

خرید ادکلن اصل، با تضمین واقعی توسط الیسا پرفیوم به این شکل است که از زمان صدور فاکتور تا 1 ماه بعد، حتی در صورت باز کردن و استفاده کردن از محصول هم اگر مشکل اصالت در عطر مشاهده کردید، محصول شما پس گرفته شده و با تمام احترام هزینه به شما باز گردانده خواهد شد.


فروشگاه عطر الیسا ارائه دهنده کامل ترین کالکشن ادکلن های اورجینال (بیش از 3000 عطر) با قیمت های متنوع می باشد که برای اولین بار در ایران، ارائه تضمین 100% اصالت عطر را تقدیم مشتریان محترم خود می کند.

مهم ترین چالش در خرید ادکلن، مطمئن بودن از اصالت آن است که امروزه نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیا این امر رایج است که با توجه به قیمت ادکلن های اورجینال و توانایی محدود خرید این عطر ها، ارائه عطر های مشابه اصل و فیک بسیار رونق دارد.


همچنین لازم به ذکر است که فروش این عطر ها برای فروشنده ها هم سود بسیار خوبی دارد اما حقیقا عطر و ادکلن، نوعی محصول لوکس است و از طرف دیگر برند هایی مثل شنل، هیچ گاه با کمبود فروش مواجه نمی شوند!

عطر الیسا تمام توان و انگیزه خود را بر این نهاده، تا اعتماد افرادی که به دنبال عطر های اورجینال با قیمت معقول هستند را بدست آورد و امروز هم به لطف خدا، با دارا بودن هزاران عضو و خریدار فعال در وبسایت، نتیجه سال ها تلاش و صبر خود را گرفته است.

امیدواریم شایستگی این را داشته باشیم که از حضور شما هم در این خانواده بهره مند شویم.

موقعیت کسب و کار

  • کد آگهی : 126
بازگشت
ثبت نام
ثبت کسب و کار